Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował tymczasowy areszt wobec 37-latka, który znęcał się nad matką. Mężczyzna trafił już za kratki, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

37-letni mieszkaniec Działdowa nie stosował się do decyzji prokuratora, który nakazał mu opuścić lokal mieszkalny i zakazał zbliżać się do współmieszkańców. Mężczyzna jest podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją matką. Od grudnia 2018 roku policjanci wielokrotnie interweniowali w miejscu zamieszkania mężczyzny, gdzie ten wszczynał awantury ze swoją matką. Podczas nich znieważał ją, uderzał w głowę, popychał, ciągle niepokoił, niszczył sprzęt gospodarstwa domowego oraz groził popełnieniem przestępstwa na jej szkodę.

W środę, 22 maja policjanci zatrzymali 37-latka w okolicy miejsca zamieszkania, gdzie zaczepiał i niepokoił swoją matkę, mimo, że miał zakaz zbliżania się do niej. Dwa dni później sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!