Plotery laserowe CO2 mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. To nowoczesne urządzenie służące do cięcia oraz grawerowania różnego rodzaju materiałów, takich jak papier, drewno, skóra, tworzywa sztuczne, guma, czy sklejka. Istnieje możliwość grawerowania nawet bardzo twardych materiałów jak np. szkło, marmur, granit, czy metal.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii nasze urządzenia pozwalają na osiągnięcie najwyższej precyzji podczas cięcia czy grawerowania. Promień lasera wypala materiał na niewielkim obszarze, co sprawia, że urządzenie jest niezwykle precyzyjne. Daje to gwarancję wykonania projektu z najwyższą dokładnością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Głębokość grawerowania lub cięcia można dostosować do indywidualnych potrzeb ustawiając odpowiednią parametry i moc urządzenia. Nasze plotery działają niezwykle szybko - prędkość pracy maszyny dochodzi do 1000 mm/s, co pozwala na błyskawiczne realizowanie zamówień, zachowując przy tym najwyższą jakość i precyzję.

Ploter laserowy CO2 to urządzenie niezastąpione w agencjach poligraficznych, reklamowych czy firmach produkcyjnych. Może być wykorzystane do grawerowania trofeów, tabliczek, wykonywania pieczątek, wyrobu breloków, opakowań, znakowania gadżetów reklamowych, długopisów, wycinania elementów np. do makiet, w tym makiet 3D, czy szablonów oraz kart okolicznościowych.

Oferujemy szeroki wybór ploterów z jedną oraz z dwiema głowicami, a także atrakcyjne ceny. Używane przez nas oprogramowanie RDCAM pozwala na współpracę urządzenia z takimi popularnymi programami graficznymi jak CorelDraw, Adobe Illustrator oraz AutoCad. Dużą zaletą naszych ploterów laserowych jest to, że maszyna dzięki zamontowanej pamięci wewnętrznej może pracować bez podłączonego komputera. 

Nasze urządzenia gwarantują wysoką jakość usług i wyrobów, szybkość działania, najwyższą precyzję cięcia i grawerowania wykorzystując nawet najbardziej skomplikowane wzory i teksty, intuicyjny interfejs oraz najnowocześniejszą technologię pozwalającą na idealne wykonywanie zleceń.

Artykuł sponsorowany

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!