Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do uczestnictwa w zajęciach warsztatowych, organizowanych w ramach ferii zimowych. W środę, 30 stycznia, w godzinach od 11.00 do 15.00 dzieci dowiedzą się, jak wyglądało życie w średniowiecznym mieście oraz wykonają makietę miasta, dodatkowo zapoznają się z zasadami gry „Lis i gęś” oraz wykonają plansze i pionki. Następnego dnia, w tych samych godzinach, odbędzie się lekcja na temat gier i zabaw w średniowieczu. Ponadto dzieci zapoznają się z zasadami gry w Piotrusia i sami wykonają karty. Będzie również możliwość malowania obrazków na kamykach. Ostatniego dnia ferii z muzeum, dzieci dowiedzą się o życiu rybaków w średniowieczu. Będą wykonywały również domki z gliny oraz ryby kolczatki z wykałaczek.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy, których można dokonywać osobiście w muzeum lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!