Uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie wygrali X Mistrzostwa Polski Kelnerów. Finałowe zawody, w których rywalizowali uczniowie z 8 najlepszych szkół hotelarskich, gastronomicznych i kelnerskich z całej Polski, odbyły się podczas Międzynarodowych Targów Żywności Warsaw Food Expo 2017.

Zwycięski pokaz serwisu synchronicznego przygotowali: Weronika Lewandowska, Julia Szupieniuk, Jakub Orłowski – uczniowie drugiej klasy technikum hotelarskiego oraz Daniel Zalewski z drugiej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych. Trenerem zawodników była Aleksandra Czarnecka, nauczyciel przedmiotów zawodowych.  Oprócz pucharu, złotych medali, dyplomów i nagród rzeczowych, uczniowie wywalczyli warsztaty szkoleniowe  dla 25 osób pt. „Nauka usługiwania Kelner & Kelner win”, po ukończeniu których szkoła otrzyma „Eurocertyfikat Jakości I stopnia”. -  Historyczne zwycięstwo uczniów Zespołu Szkół w Malinowie to nie tylko ich osobisty sukces, ale również potwierdzenie najwyższej jakości kształcenia w naszej szkole. Dla wszystkich gimnazjalistów, którzy jeszcze wahają się w kwestii przyszłej szkoły, to sygnał, że Malinowo to najlepszy wybór. Wyjątkowi uczniowie i nauczyciele, doskonale wyposażone pracownie hotelarskie i gastronomiczne, liczne specjalistyczne kursy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, starannie dobierane miejsca odbywania praktyk zawodowych to wszystko gwarantuje najwyższy poziom naszej szkoły i satysfakcję uczniów – mówią przedstawiciele szkoły. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!