Tegoroczna XI edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2018 odbędzie się 8 grudnia w sali widowiskowo-sportowej przy SP 2 w Działdowie. Festiwalową gwiazdą będzie Andrzej Piaseczny, który pojawi się w Działdowie w ramach trasy promującej płytę „O mnie, o tobie, o nas”.

Choć artysta koncertował w Działdowie w 2007 roku, to jego przyjazd w ramach jesiennej trasy artysty jest organizacyjnym i wizerunkowym sukcesem festiwalu. Jeśli spojrzymy na miejsca, w których Andrzej Piaseczny w tym roku wystąpi, znajdziemy wyłącznie duże, zazwyczaj wojewódzkie miasta. Działdowo jest jedynym miastem poniżej 100 tys. mieszkańców, które artysta odwiedzi w ramach swojego wyjątkowego tournée. Przebieg trasy artysty można śledzić poniżej. Wyjątkowo atrakcyjnie wygląda skład jurorów konkursu wokalnego. Po raz pierwszy w festiwalowym jury zasiądzie działdowianka Kasia Stankiewicz, wokalistka zespołu Varius Manx. Debiutantem w jurorskim gronie super hitu będzie także wokalista, pianista, kompozytor i producent Krzysztof Antkowiak. Artysta poprowadzi również warsztaty wokalne, które odbędą się 9 grudnia. Trzecim jurorem festiwalu będzie doskonale znany działdowskiej publiczności wokalista Marek Piekarczyk.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!