39 par z Działdowa świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji odbyła się uroczystość, podczas której jubilaci otrzymali medale.

- Wielki to dla nas zaszczyt, że możemy się spotkać z dostojnymi jubilatami z okazji ich święta. Jest to wielkie święto, także dla waszej rodziny, która cieszy się, że może być z wami w tej uroczystej chwili. Pragnę przekazać szanownym jubilatom najserdeczniejsze życzenia spokoju, poszanowania w rodzinie, stu lat życia i doczekania w zdrowiu następnego jubileuszu — mówił podczas uroczystości burmistrz Grzegorz Mrowiński. — Wiem, że na swej wspólnej drodze napotkaliście państwo wiele trudności, kłopotów i zmartwień, jednak wzajemne zrozumienie i szacunek, a szczególnie miłość sprawiły, że przeżyliście razem nie tylko szczęśliwe, ale i trudne chwile. Mam nadzieję, że tych szczęśliwych chwil było więcej i tkwią one głęboko w waszej pamięci. To, czego dokonaliście w swoim życiu, jest waszym sukcesem, z którego może być dumna wasza rodzina – dodawał.

Dla szanownych jubilatów zaśpiewali podopieczni Marka Pepłowskiego z Miejskiego Domu Kultury w Działdowie: Jakub Krajkowski, Zuzanna Knozowska, Patrycja Szczęsna i Dominika Czarnecka. Uroczystość poprowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Działdowie Katarzyna Nowocińska.

Odznaczeni zostali: Józefa i Alfons Banach, Urszula i Franciszek Bartniccy, Wiesława i Józef Brzozowscy, Barbara i Jerzy Chądzyńscy, Lucyna i Jan Ciżmańscy, Krystyna i Jan Czerwińscy, Maria i Romuald Fijałkowscy, Hanna i Kazimierz Gromowscy, Zofia i Lech Ignaszewcy, Krystyna i Albin Janke, Łucja i Edmund Janowscy, Zenobia i Gabriel Jaroszewscy, Maria i Zygmunt Józefowicz, Zofia i Adam Kołodziejczyk, Lucyna i Jan Konopka, Teresa i Roman Krajewscy, Halina i Czesław Księżopolscy, Danuta i Jan Lech, Teresa i Janusz Lis, Danuta i Ireneusz Marciniak, Lidia i Wiesław Matusiak, Janina i Kazimierz Nowiccy, Bożena i Henryk Orzechowscy, Barbara i Adam Ostrowscy, Daniela i Jan Piaseccy, Marianna i Zdzisław Polak, Ligia i Jan Sendeccy, Jadwiga i Eugeniusz Siwik, Urszula i Robert Szerszeńscy, Jadwiga i Roman Szudra, Henryka i Piotr Szymaniak, Jadwiga i Edmund Szymańscy, Danuta i Ryszard Tatkowscy, Jadwiga i Kazimierz Trzaska, Wiesława i Wacław Turko, Anna i Stanisław Wilamowscy, Maria i Henryk Wilkanowscy, Waleria i Józef Wiśniewscy oraz Bolesława i Jan Wójtowicz.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!