Już tylko kilka dni dzieli nas od uruchomienia długo oczekiwanej Działdowskiej Komunikacji Miejskiej, która ułatwi życie wielu mieszkańcom.

Od najbliższego poniedziałku po mieście wozić nas będą dwa nowoczesne autobusy obsługujące łącznie cztery linie. Obejmą one najważniejsze punkty Działdowa, a także Malinowo oraz Księży Dwór. Do końca wakacji z darmowej komunikacji korzystać będą mogli wszyscy. Później, od 1 września, będzie trzeba okazać Kartę Działdowianina lub w przypadku osób powyżej 70. roku życia – dowód osobisty. Kartę Działdowianina można wyrobić w Urzędzie Miasta. Jest ona całkowicie bezpłatna – należy tylko wypełnić wniosek, załączyć zdjęcie oraz kserokopię pierwszej strony PIT-u.

 

Komentarze   

0 #1 Agnieszka 2018-07-13 13:28
:lol: super tylko nigdzie nie mogę znaleźć rozkładu jazdy. Wszędzie jest tylko jak wyglądają linie i gdzie są przystanki a godzin odjazdów niestety nie mogę znaleźć. Proszę o informację
Cytować

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!