Sesja Rady Powiatu Działdowskiego, która odbyła się w środę, 27 czerwca składała się z dwóch części. Pierwsza, robocza miała miejsce w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, druga odbyła się w auli Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Grunwaldzkiej. Ta druga poświęcona była osobie wyróżnionej statuetką Osobowość Powiatu Działdowskiego.

Do grona już wyróżnionych: Michała Boniego, Jerzego Stępnia, biskupa Andrzej Suskiego, Elżbiety i Gabriela Chojaków, Gustawa Marka Brzezina, dołączył Jan Regulski. Urodził się 28 sierpnia 1931roku w Zaborówku województwo mazowieckie. Jest absolwentem Gimnazjum w Lesznie koło Błonia, Liceum Pedagogicznego w Grodzisku Mazowieckim, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Laudację na cześć laureata wygłosiła przewodnicząca Rady Powiatu Magdalena Anczykowska, która była wnioskodawczynią uhonorowania Jana Regulskiego tym wyróżnieniem.

Więcej w najbliższym wydaniu TD. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!