Awaria prądu pokrzyżowała plany maturzystom z Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie, którzy w miniony piątek mieli zdawać egzamin dojrzałości z informatyki. Z powodu braku energii termin matury został przełożony. Drugie podejście odbędzie się 7 czerwca.

Prądu w centralnej części Działdowa nie było od godzin porannych. Jak informuje rzecznik prasowy Energa-Operator Katarzyna Kołodziejska, wszystko przez uszkodzony mostek sieciowy. Pierwsze komunikaty mówiły, że dostawa energii ma zostać przywrócona około południa. Tak się też stało, jednak nie we wszystkich miejscach. W wielu punktach energia raz była, raz nie, co powodowało wiele problemów. Sparaliżowane były niektóre sklepy, punkty gastronomiczne czy myjnie samochodowe. Najwięcej nerwów przez awarię stracili jednak maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie, którzy tego dnia mieli zdawać egzamin z informatyki. Matura miała się rozpocząć o godzinie 14.00, więc wszyscy myśleli, że do tego czasu awaria zostanie usunięta.

Więcej w dzisiejszym wydaniu TD. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!