W czwartek, 26 kwietnia w sali konferencyjnej działdowskiego szpitala odbyło się uroczyste pożegnanie Jadwigi Kwiatkowskiej, zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa, w związku z jej przejściem na emeryturę.

W uroczystym pożegnaniu wzięła udział dyrekcja SPZOZ, personel medyczny, pielęgniarki oddziałowe i pracownicy administracji szpitala. Nie obyło się bez kwiatów, pamiątkowych prezentów oraz poczęstunku dla gości. Jadwiga Kwiatkowska przyjęła serdeczne życzenia od wszystkich obecnych i podziękowała zgromadzonym za lata współpracy. Słowa uznania i serdeczności padły również z ust dyrektor Elżbiety Leżuchowskiej. - Połączyła pani rzetelną wiedzę ze starannością i precyzją. Jest pani osobą o dobrym sercu, dokładną i odpowiedzialną - mówiła dyrektor Elżbieta Leżuchowska.

Mgr Jadwiga Kwiatkowska przepracowała w działdowskim szpitalu blisko 43 lata. Od 1985 roku pełniła funkcję przełożonej pielęgniarek, a ostatnio zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!