Klub Sportowy Yankees Działdowo ma nowe władze. Wyboru dokonano podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które połączono ze świątecznym spotkaniem zawodników, trenerów i działaczy.

Wszystko odbyło się w minioną sobotę w działdowskim „Domino”. Członkowie klubu zdecydowali, że prezesem ponownie zostanie Zbigniew Młodawski. Jego kadencja trwać będzie do 2021 roku. Na wiceprezesa wybrano Zdzisława Ziółkowskiego. Ponadto do zarządu weszli: Maciej Lipiński, Andrzej Krzykowski i Zdzisław Ratajczak. W skład komisji rewizyjnej powołano: Henryka Balickiego (przewodniczący), Marcina Morawskiego oraz Anetę Prusak. Spotkanie było idealnym momentem na podsumowanie ostatnich czterech lat działalności klubu, które bogate były w wiele sukcesów, m.in. awans do najwyższej klasy rozgrywkowej drużyny seniorów. Władze klubu nagrodziły zawodników, trenerów i działaczy pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Następnie odbyło się spotkanie opłatkowe.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!