Z okazji Święta Niepodległości, przypadającego w najbliższą sobotę, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje trzy imprezy sportowe.

Turniej siatkówki rozegrany zostanie w niedzielę, 12 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej. Początek o godzinie 10. Zgłoszenia do udziału organizator przyjmuje do 9 listopada w biurze MOSiR przy ul. Robotniczej 10.

Turniej tenisa stołowego rozegrany zostanie w sobotę, 11 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Grunwaldzkiej. Juniorzy (rocznik 2002 i młodsi) rozpoczną zmagania o godzinie 10, natomiast seniorzy (rocznik 2001 i starsi) grać będą od godziny 12.

Także w sobotę, 11 listopada o godzinie 17 rozpoczną się biegi uliczne. Biegi dla młodzieży szkolnej rozegrane zostaną na krótszych dystansach.  Bieg główny składa się z dwóch pętli po 2,5 km i przebiegać będzie ulicami Działdowa, start o godzinie 18. Meta wszystkich tras usytuowana będzie przy pomniku króla Władysława Jagiełły, obok Szkoły Podstawowej nr 1. Szczegóły na stronie www.mosirdzialdowo.pl

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!