W sobotę, 2 grudnia odbędzie się X jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Hoffer Superhit Festival Działdowo 2017. Tego dnia w Działdowie pojawi się kilka wielkich gwiazd polskiej i zagranicznej estrady.

Z koncertem wystąpi belgijski wokalista Danzel - twórca hitu „Pump it up”, który swego czasu przez wiele tygodni okupował światowe listy przebojów, oraz zespół Wilki obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia działalności artystycznej. W festiwalowym jury zasiądą natomiast: Grażyna Łobaszewska, Magda Steczkowska i Krzysztof Kiljański. W niedzielę, 3 grudnia odbędą się także warsztaty wokalne dla uczestników festiwalu, prowadzone przez Grażynę Łobaszewską. Impreza tradycyjnie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 1. Wstęp na przesłuchania konkursowe jest bezpłatny. Bilety na wieczorną galę laureatów będzie można nabyć w biurze Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wolności 64 lub internetowo na Eventim.pl.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!