Dwadzieścia cztery pary z terenu Działdowa świętują w tym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. Z tej okazji burmistrz Grzegorz Mrowiński zaprosił jubilatów na specjalną uroczystość.

Spotkanie w restauracji „Przedzamcze” miało bardzo uroczysty charakter. Wszystkie pary zostały uhonorowane medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. - Na swej wspólnej drodze napotkaliście państwo wiele trudności i zmartwień. Wzajemne zrozumienie i szacunek, a szczególnie miłość sprawiły, że przeżyliście razem, nie tylko szczęście, ale i trudne chwile. Mam nadzieję, że tych szczęśliwych chwil było więcej i tkwią one głęboko w waszej pamięci. To, czego dokonaliście, jest sukcesem, z którego może być dumna również wasza rodzina — mówił Grzegorz Mrowiński. Były kwiaty, życzenia i wiele wspomnień. Czas przy kawie, ciastku i lampce szampana upłynął w bardzo serdecznym nastroju. Spotkanie uświetnił występ wokalistek z MDK – Klaudii Gutowskiej oraz Dominiki Czarneckiej.

Odznaczeni zostali: Róża i Ryszard Anaczkowscy, Elżbieta i Roman Bartkowscy, Barbara i Wincenty Bonalscy, Urszula i Daniel Brzozowscy, Alicja i Ryszard Demscy, Jadwiga i Henryk Dębek, Teresa i Ryszard Gaudzińscy, Zofia i Stanisław Grzywacz, Maria i Gerard Kempińscy, Alicja i Józef Kępczyk, Elżbieta i Krystian Kowalkowscy, Danuta i Stanisław Kowalscy, Urszula i Bogusław Kozłowscy, Elżbieta i Bernard Krajewscy, Helena i Józef Piaseccy, Halina i Marian Pieńkowscy, Barbara i Bernard Popowicz, Danuta i Edward Rojewscy, Czesława i Zygmunt Samsel, Helena i Wiesław Spychalscy, Barbara i Jerzy Szydłowscy, Maria i Henryk Tyborowscy, Irena i Bogdan Ulatowscy, Stanisława i Bogdan Wiśniewscy.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!