Dmuchane atrakcje, malowanie twarzy czy konkursy z nagrodami – takie atrakcje czekały na młodych mieszkańców, którzy przyszli wraz ze swoimi rodzicami na otwarcie sklepu Sigma Max przy ul Kochanowskiego w Działdowie.

Nowo powstały sklep należy do sieci sześciu sklepów znajdujących się na terenie byłego województwa ciechanowskiego. Jego otwarcie miało miejsce w sobotę, 30 września. Firma posiadająca swoją główną siedzibę w Ciechanowie w swoim asortymencie posiada zabawki, a także artykuły szkolne, biurowe, kreatywne czy sportowe. – Główny nacisk kładziemy na zabawki dla dzieci, jednak nasza propozycja jest o wiele szersza. Działamy zgodnie z hasłem „Wszystko dla dzieci, szkoły i biura” – mówił właściciel firmy Jan Popielarski. O otwarciu nowego sklepu słychać było w całym mieście. Mieszkańców przyciągała głośna muzyka oraz wiele atrakcji, z których korzystać można było już od godziny 9.00. - Przygotowaliśmy dmuchawce – statek, zamek, basen z kulkami. Jest również firma, która prowadzi zajęcia z dziećmi. Są różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Można składać klocki, pomalować twarze – relacjonował właściciel firmy.

Po wspaniałej zabawie wiele osób zdecydowało się na pierwsze zakupy. Spotkani tego dnia klienci chwalili nowy sklep przede wszystkim za przestrzeń, duży wybór zabawek oraz różnorodny asortyment. – Takiego sklepu u nas brakowało. Można kupić zarówno zabawki, rowery dla dzieci, wózki czy artykuły szkolne i nawet środki czystości. Wszystko w jednym miejscu – komentowała pani Ania, która przyszła na zakupy z 7-letnim synem Adrianem. Ponadto działdowianie chwalili lokalizację, która jest dogodna dla wszystkich mieszkańców. - Sklep znajduje się w dobrej lokalizacji. Łatwy dostęp do niego będą mieli zarówno mieszkańcy centrum miasta, jak i „zatorza”. Ponadto przy sklepie znajduje się duża ilość miejsc parkingowych, co z pewnością jest dobrą informacją dla zmotoryzowanych – oceniał pan Jakub.

- Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci oraz dorosłych do naszego sklepy. Mamy nadzieję, że się on przyjmie, tak jak przyjęły się sklepy w innych miastach, i będziemy tu na stałe – mówi Jan Popielarski.

Sklep Sigma Max znajduje się przy ulicy Kochanowskiego 1a.
Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, zaś w soboty od 9.00 do 17.00.

fot. PP

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!