Uwaga podróżni! Przy nasypie kolejowym w Brodach Warszawskich znaleziono niewybuch. Ruch kolejowy został wstrzymany. Oznacza to duże opóźnienia, także dla pasażerów z Działdowa.

Na miejscu są już saperzy, ale jak relacjonują podróżni przerwa może potrwać nawet kilka godzin. – Nasz pociąg zatrzymał się w Gąsocinie. Początkowo nie było wiadomo, co się stało. O sprawie dowiedziałem się od znajomego, który usłyszał informację w radiu. Konduktor powiedział, iż możemy tu postać dwie godziny lub nawet więcej. Za chwilę powinienem być w pracy. Wiem, że na pewno nie zdążę. W takiej samej sytuacji jest wiele osób – mówi Mateusz, który znajduje się w pociągu relacji Działdowo – Warszawa Gdańska.

Opóźnienia dotyczą także pociągów z Działdowa do Gdyni. Według informacji PKP Intercity, pociąg relacji Gliwice-Gdynia Główna, który miał przyjechać do Działdowa o godzinie 10:33, ma już 118 minut opóźnienia. Czas ten ulegnie z pewnością zmianie, ponieważ skład cały czas stoi na stacji Warszawa Wschodnia.

Aktualne opóźnienia można śledzić na stronie: https://infopasazer.intercity.pl/?p=station&id=22442

akt. 

Pociąg relacji Działdowo-Warszawa Gdańska został cofnięty do Nasielska. Tam podstawiono autokar, który zabrał ich do Modlina. Zniecierpliwieni pasażerowie czekają teraz na pociąg do stolicy. 

 

 

 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!