W środę, 30 sierpnia miało miejsce uroczyste otwarcie nowej części budynku Przedszkola Miejskiego nr 5 w Działdowie. Otwarcia dokonali burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński, przewodniczący Rady Miasta Romuald Remiszewski i dyrektor przedszkola Sylwia Lipka-Pławska.

W części oficjalnej dyrektor przedszkola podziękowała w imieniu swoim, a także wszystkich rodziców panu burmistrzowi, przewodniczącemu Rady Miasta oraz osobom, które przyczyniły się do rozbudowania przedszkola. Po przemówieniach dokonano otwarcia  poprzez uroczyste przecięcie wstęgi. Po oficjalnym otwarciu przedszkola wszyscy goście, w tym rodzice i dzieci, mieli możliwość zwiedzenia pomieszczeń. W nowej części budynku dzieci mają do dyspozycji trzy przestronne sale, gabinet logopedyczny i terapii sensorycznej. Goście uroczystości nie kryli zadowolenia z warunków, jakie stworzono w trosce o dzieci.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!