Pogoda nie zepsuła dobrej zabawy podczas drugiej edycji działdowskiego jarmarku antyków, rękodzieła i zdrowej żywności. W niedzielne popołudnie na wszystkich zainteresowanych w parku HDK czekały stoiska, pokaz zabytkowych pojazdów i dużo dobrej muzyki.

Najpierw na scenie pojawił się zespół Jambo Africa. Światowe hity usłyszeć można było w wykonaniu solistów z Zimbabwe, Konga, Senegalu, Kamerunu i Kenii. Później włoskie przeboje śpiewał Mateo Mazzucca. Gwiazdą wieczoru był zespół Rezerwat, twórcy hitu „Zaopiekuj się mną”. Atrakcji tego popołudnia było jednak znacznie więcej. Na odwiedzających park czekały stoiska z żywnością i rękodziełem, a na najmłodszych zabawy i animacje. Zainteresowani obejrzeć mogli zabytkowe samochody i motocykle. Nagrody odebrali właściciele zabytkowych pojazdów, uczestnicy konkursu fotograficznego „Moje wakacje 2017” i nie tylko. W programie znalazł się też finałowy pokaz warsztatów artystycznych „Moje miasto”. Swoje umiejętności zaprezentowali mali szczudlarze. Imprezy nie zepsuła poranna burza ani padający przez chwilę deszcz. 

Fotoreportaż z imprezy wkrótce. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!