Dziś w nocy z okna sali oddziału wewnętrznego działdowskiego szpitala wyskoczył 79-letni mężczyzna. Upadek z drugiego piętra okazał się śmiertelny. 

Około godziny 3:20 personel medyczny Wieloprofilowego Oddziału Chorób Wewnętrznych zauważył nieobecność jednego z pacjentów w sali chorych. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że okno sali, w której przebywał pacjent jest otwarte, a na zewnątrz budynku leży człowiek. Natychmiast na miejsce udali się ratownicy. Niestety lekarz stwierdził zgon 79- letniego mężczyzny.

- Zarówno lekarze i pielęgniarki oddziału są bardzo zaskoczeni i zasmuceni zaistniałym zdarzeniem. Ich zdaniem nic nie wskazywało na to, aby pacjent zamierzał targnąć się na swoje życie. Mężczyzna był schorowany, jednak według opinii personelu oddziału był człowiekiem spokojnym, nie sprawiającym żadnych problemów. Przebywał w sali wraz z innym pacjentem – mówi Sławomir Brzozowski, rzecznik działdowskiego szpitala. 

To już druga tego typu tragedia w tym roku. 31 maja z okna sali oddziału neurologicznego wyskoczył 57-letni mieszkaniec Lidzbarka. Podobnie jak w tym przypadku poniósł śmierć na miejscu.

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!