Już dziś rozpoczynają się w Działdowie obchody 673. rocznicy przyznania praw miejskich. Z tej okazji odbędzie się cykl imprez sportowych oraz kulturalnych, które potrwają do 18 sierpnia. 

Koncerty tradycyjnie odbywać się będą przy kompleksie boisk przy ul. Świerkowej. Gwiazdą pierwszego dnia obchodów będzie Dawid Kwiatkowski, którego występ przewidziano na godz. 21.30. Ale już od godz. 18 zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko. Niedziela rozpocznie się od zmagań sportowych. O godzinie 10.00 na działdowskim stadionie rozpocznie się bieg na 10 km. Od godziny 14 impreza przeniesie się na ul. Świerkową, gdzie po raz pierwszy w Działdowie zorganizowany zostanie festiwal wieprzowiny. Tego dnia na scenie zagrają zespoły Brathanki oraz Masters. W poniedziałek, 14 sierpnia zaplanowano cztery koncerty, m.in. Harlem oraz Feel. Całość ma zakończyć pokaz sztucznych ogni. Na kolejny dzień przygotowano gratkę dla fanów średniowiecza. Od godziny 14 w działdowskim parku przy „Medyku” odbędzie się turniej rycerski. Dni Działdowa 2017 zakończy koncert muzyki kameralnej, który odbędzie się 18 sierpnia o godz. 18.30 w kościele ewangelicko-augsburskim. 

Tygodnik Działdowski

Szukasz skutecznej reklamy prasowej? Decydując się na reklamę w „Tygodniku Działdowskim" docierasz do mieszkańców powiatu działdowskiego, a także ościennych gmin.
ul. Długa 9 a, 06-500 Mława
23 654 38 32
redakcjad@tygodnik-dzialdowski.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco!